Корзина
24 отзыва
+380983148678
Контакты
Запчастини "Все для авто"
+380983148678
Иван Иваныч
УкраинаКиевСтоличне шоссе 90
Карта

Де купувати зимове дизельне паливо

Де купувати зимове дизельне паливо

Де купувати зимове дизельне паливо

З першим снігом і першими заморозками у власників дизельних автомобілів з'являється сезонне питання: де краще заправлятися? Мається на увазі незамерзаюче зимове дизельне паливо. У нинішньому році перше питання супроводжується не менш актуальним: за якою ціною?

Наприклад, у асортименті компанії КЛО є два найменування європейського дизеля - «Ventus дизель» і «Ventus арктичний дизель». Залежно від погодних умов, в столичній мережі АЗС торгують одним із цих двох видів палива. Різниця - в граничній температурі фільтрації, температурі замерзання. Якщо стандартний дизель Ventus розрахований на експлуатацію в умовах до -22 C, то арктичний - до паспортних -32 C. Насправді, це відносні гарантовані величини. Бували випадки, коли й при більш низьких температурах автомобілі з дизельними ДВЗ відчували себе чудово з використанням Ventus Arctic Diesel.

Ціна літра Ventus Diesel на сьогоднішній день складає 17,89 грн. Що стосується акцій, в столичній мережі АЗС KLO вони проходять регулярно. Зараз і до кінця року діє програма «КЛОнуй літри». А якщо говорити про спеціальні зимової акції для дизеля, то в KLO хочуть приємно здивувати своїх клієнтів і зробити для них сюрприз.

Читайте: Зимовий догляд за автомобілем: 5 основних моментів

У мережі АЗС WOG вартість зимового дизеля - 18,09 грн (арктичний дизель MUSTANG + температура фільтрування -32 С), 17,59 грн. (MUSTANG температура фільтрації -25 С). А акція «Плати за 24 - заправляй 25» діє на всі види палива, включаючи і зимовий дизель.

На АЗК SOCAR також вже почалися продажі зимового дизеля Nano. Це зимове дизельне паливо характеризується низьким вмістом парафінів і граничною температурою фільтрації до -26 ° С, при якій дизпаливо не кристалізується і вільно проходить крізь паливні фільтри.

Швидкий запуск двигуна при використанні зимового дизпалива Nano визначає його цетанове число 51. У морози воно забезпечує більший ККД дизельного двигуна і повне згорання палива.

Зимове дизпаливо Nano відповідає екологічному стандарту «Євро-5», місткість сірки в ньому не перевищує 0,10 мг / кг. До його складу так само входять диспергатор парафінів, депрессорная та миюча присадки. Станом на 24.11.2014 дизель на АЗК SOCAR коштує 17,59 грн/л.

Спеціальних акцій по дизелю на АЗК SOCAR немає, але на дизпаливо діють ті ж акції, що і на бензин. Зокрема, цього тижня закінчується акція, приз якої розіграш поїздки в Баку

facebook twitter

Uazmi

Другие статьи