Корзина
26 отзывов
AvtoDoctor
+380983148678
+380983148678

Як купити хороші автозапчастини на ринку

Як купити хороші автозапчастини на ринку

Інструкція 

  1. Щоб купити хороші автозапчастини, вибирайте високоякісні та надміцні деталі від заводу-виробника, перевіряючи на необхідних деталях заводське маркування. Такі запасні частини є найдорожчими з представлених на ринку деталей, але їх покупка найбільш відповідає вимогам безпеки, так як оригінальні деталі й вузли нічим не відрізняються від елементів вашої машини, встановлених на заводі-виробнику. Уважно подивіться на заводське клеймо, так як більшість автовиробники користується послугами тільки одного підприємства, з яким укладає договір на виробництво певних запчастин на автомобілі конкретних моделей.
  2. Якщо ви бажаєте трохи заощадити, пошукайте автомобільні запчастини другої групи цінового сегмента, які поставляються в продаж не від самого автовиробника, а безпосередньо від заводу-виробника деталей. Перевіряючи достовірність таких запасних частин на ваш автомобіль, подивіться на клеймо та маркування. І в даному випадку на деталі повинно бути зазначено не назва марки машини або автоконцерну, а найменування підприємства, що спеціалізується саме на випуску таких автозапчастин.
  3. Бажаючи придбати запчастини на ринку за мінімально можливими цінами, задумайтеся про надійність і безпеку таких деталей. Як правило, до третьої групи цінового сегмента ставляться автозапчастини сторонніх виробників, ніяк не пов’язаних ні з офіційними дилерами автоконцерну і заводів, які співпрацюють з виробниками машин за діючими договорами. Поцікавтесь, хто виробляє деталі і чи надає продавець-небудь гарантії на них, а при поході на ринок захопіть з собою стару деталь, щоб мати можливість порівняти її з новою запасний частиною.
  4. Купуючи запасні деталі на авто від сторонніх виробників, будьте гранично обережні, тому що навіть після тестування нові деталі можуть за розмірами трохи не відповідати оригінальним заводським деталям. Якщо ви через привабливої ​​ціни таки наважуєтеся на придбання таких запасних частин, обов’язково перевіряйте у продавця сертифікат якості і звіряйте вказане в ньому назву виробника з маркуванням на об’єкті придбання елементі. У разі коли ви спостерігаєте найменше невідповідність, відмовляйтеся від вчинення свідомо не безпечною для вас покупки. Але навіть придбання запасних частин з логотипом відомого постачальника на базарі не гарантує їх належну якість, так як на ринках нерідко зустрічається контрафактна продукція.